Burhaniye Ticaret Odasından Emniyet Müdürü Dikmetaş’a hayırlı olsun ziyareti

Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel, Meclis Başkanı Hasan Varol ve yönetim kurulu üyeleri Burhaniye Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Yasin Dikmetaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Balıkesir Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden Burhaniye Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Yasin Dikmetaş’a yeni görevinde başarılar dileyen BTO Başkanı Mustafa Aysel Ziyarette, Burhaniye ekonomisi ve BTO hakkında bilgiler paylaşarak Burhaniye Ticaret Odası olarak bizlere ihtiyaç duyduğunuz her noktada devletimizin ve emniyet güçlerimizin yanında olmaya hazırız. Burhaniye mesainizde başarılar diliyorum” dedi.

BTO heyetine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Emniyet Müdürü Dikmetaş, şehrin ekonomik yapısı ve genel durumu hakkında Başkan Aysel ve beraberindeki heyet ile fikir alış verişinde bulundu.

Burhaniye Burhaniye Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Yasin Dikmetaş’ın ziyaretinde, BTO Başkanı Mustafa Aysel, BTO Meclis Başkanı Hasan Varol, BTO Başkan yardımcısı Coşkun Sever, BTO Muhasip üye Erhan İnam, BTO yönetim kurulu üyeleri Levent Kökten, Mesut Ağacık,Ahmet Sönmez ve BTO Genel sekreteri Ersel Pazarbaşı da yer aldılar.