TOBB 76.-77. Genel Kurulu, elektronik ortamda yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 76.-77. Genel Kurulu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle elektronik ortamda gerçekleştirildi....

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen genel kurula, Türkiye’nin 81 ilinin Oda ve Borsalarının Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Delegeleri ve Genel Sekreterleri katılım sağladı.

TOBB 76. ve 77. Genel Kurulu’ na  Meclis Başkanımız Hasan Varol, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aysel ve Genel Sekreter Ersel Pazarbaşı online katılım gerçekleştirdi. 

Covid-19 tedbirleri nedeniyle çevrim içi gerçekleşen Genel Kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, açılış konuşmaları, TOBB 2019 ve 2020 faaliyetleri gösterimi, Yönetim Kurulu ve Komisyon raporlarının sunularak oylanması ile devam ederken, dilek ve önerilen gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var! Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.